Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Janów Podlaski: Siedmiolatek poparzony na szkolnych Andrzejkach

Utworzony przez jeden z nas, 27 listopada 2009 r. o 17:52
Po tym na polecenie przełożonego miałam świądr, biegunkę, refluks ale tak na prawdę powinien tym zainteresować się Prokurator.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mi wiadome to nie jeden przypadek tego typy miał miejsce na stadninie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No bo w Janowie liczy się tylko koń! A człowiek nie liczy się wcale! Nawet drogę koniom zrobili żeby ich nie trzęsło!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Arab" to jest tragedia nie wiem co Anka z Arkiem wyprawiają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To oni są parą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arab napisał:
To oni są parą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://moje-kartki.com.pl//kartki/44/4/d/482.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOIM ZDANIEM TO NAUCZYCIELE W TEJ SZKOLE SA DO BANI A ZWLASZCZA JEZELI CHODZI O NAUKE PONIEWAZ LECA Z TYM MATERIALEM JAK SZALENI JACYS A DZIECI I TAK NIC NIE UMIEJA BO NIKT IM TEGO MIE WYTLUMACZY UCZYLEM SIE YU I GDYBYM MIAL KIEDYS WYBUR NAPEWNO BYM DO JANOWSKIEJ SZKOLY NIE POSZEDL NIGDY W ZYCIU ALE NIE POWIEM NIEKTORYCH NAUCZYCIELI SZANOWALEM SZANUJE I BEDE SZANOWAL SZACUN DLA TYCH SOREK;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://img705.imageshack.us/img705/7867/obraz371.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY COŚ DO POWIEDZENIA ? ZIELONO, CICHO. KONIECZNIE , MI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To samorząd czyli WÓJT odpowiada za bezpieczeństwo dzieci w szkole! "W prawomocnie zakończonych procesach Moniki i Alicji sędziowie nie mieli wątpliwości, że samorząd ponosi pełną odpowiedzialność za bezpieczeństwo dzieci uczących się w szkołach miejskich. Uznali też, że prezydent Katowic ponosi finansową odpowiedzialność za krzywdy, które dziewczynom wyrządził pracujący nauczyciel. Obecnie przed sądem toczą się sprawy czterech kolejnych uczennic szkoły specjalnej, które też domagają się od prezydenta odszkodowania." Uczennice dostały po 70 tys zł odszkodowania za molestowanie. Ile powinien dostać uczeń za poparzona twarz 700 tys.??? Wójcie zbieraj pieniążki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Shrek~ wpis 11.11.2009, 18:12:53 Sam (a) jesteś chora (y) albo z PSL -u!!!!!! Za bezpieczeństwo w szkole odpowiada dyrektor! Kiedy wreszcie te chore rządy zielonych odejdą do historii!?!?!?!?!? Przecież to jest jak mafia zielona jeden drugiego trzyma jeden drugiego kryje! Ty się nazywa przywiązanie do koryta! I zero honoru! Zero!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...